Domy gotowe - Wybierz dom swoich marzeń

Domy gotowe - to już od 45 lat specjalność firmy Wolf System Sp. z o.o. Nasze domy powstają na bazie najwyższej jakości surowców renomowanych producentów na świecie m.in. drewna konstrukcyjnego KVH oraz drewna klejonego BSH co stanowi o ich trwałości. W naszych domach stosujemy najnowocześniejsze technologie, które są ekologiczne i energooszczędne w eksploatacji co jest ich najważniejszą zaletą. Dzięki doborowi odpowiednich materiałów, optymalnych instalacji i doświadczeniu pracowników firmy oferujemy solidne i tanie w użytkowaniu domy. Gwarantujemy przy tym ich dobry stan przez długie lata użytkowania oraz satysfakcję ich mieszkańców. Domy gotowe z Wolf Haus to przede wszystkim komfort psychiczny. Jeden wykonawca prowadzi i koordynuje inwestycje od koncepcji domu przez wszystkie etapy budowy aż do gotowego domu w stanie deweloperskim. To idealna forma realizacji inwestycji życia, gwarantująca poprawne wykonanie, szybko czas budowy, oszczędność pieniędzy i nerwów.

Możemy dokonać wyboru z zaprezentowanych na stronie gotowych projektów, które w szybki i wygodny sposób pomagają określić upodobania i skierować do zdjęcia odpowiedniego domu.

WOLF HAUS oferuje wyłącznie sprawdzone projekty, wypróbowane w wielu miejscach i krajach.

Dodatkowo Wolf System daje możliwość indywidualnego dopasowania gotowych projektów do potrzeb i preferencji klienta oraz uszycia indywidualnego projektu na wymiar.

Całość zalet sprawia, że domy gotowe są idealnym rozwiązaniem dosłownie dla każdego.

Informacje - Kontakt

Chętnie udzielimy Państwu bliższych informacji na temat naszych domów.

Zapytania