Katalog domów WOLF HAUS 2016

KATALOG DOMÓW ORAZ INSPIRACJE NOWOCZESNEGO BUDOWANIA 2016 oddajemy w Państwa ręce w wyjątkowej dla nas chwili.

W tym roku koncern WOLF obchodzi 50-lecie, zaś polski oddział 25-lecie istnienia. Mamy nadzieję, że nasza propozycja domów oraz inspiracje spotkają się z Państwa miłym przyjęciem. Jesteśmy dumni, że udało nam się w ciągu tylu lat zbudować ognisko domowe tak wielu rodzinom, doskonalić budowanie domów, tak by móc dzisiaj realizować budowę domu jak zakup ulubionej rzeczy w sposób łatwy i przyjemny. Specjalizujmy się w kompleksowej budowie domów od stworzenia wizji, projektu, przez realizację całej budowy aż do oddania domu do mieszkania. Nasz niepowtarzalny system i znakomita organizacja procesu budowy gwarantuje kompleksową realizację budowy domu w 3 miesiące.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości surowców w połączeniu z naszym know-how dajemy naszym klientom niesamowicie trwały produkt, który przypieczętowujemy 30-letnią gwarancją. Budujemy w oparciu o tak fundamentalne i kluczowe kryteria klientów jak - BEZPIECZEŃSTWO, EKOLOGIA, KOMFORT i DESIGN.

WOLF HAUS to ZRÓWNOWAŻONE BUDOWNICTWO zapewniające ochronę i zdrowie mieszkańców, bardzo niski koszt zużycia energii i innych zasobów naturalnych oraz maksymalne ograniczenie zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

Zobacz nasz nowy katalog 2016.

 

Informacje - Kontakt

Chętnie udzielimy Państwu bliższych informacji na temat naszych domów.

Zapytania