DOM NA MIARĘ POTRZEB? OCZYWIŚCIE!

Wielu z nas marzy o własnych czterech ścianach. Firma WOLF SYSTEM pomaga te pragnienia zrealizować! Wierzymy, że łącząc Państwa pomysły z naszą wiedzą i technologią stworzymy dom, który spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje i oczekiwania.

 

 

 

WOLF HAUS INSPIRUJE I BUDUJE

DOMY DREWNANIE WOLF HAUS to nie tylko budowa, ale także nieustanne źródło inspiracji. Pomagamy w wyborze projektu oraz dopasowujemy dom do Twoich potrzeb, skupiając się na każdym detalu. Dajemy Ci możliwość aktywnego udziału w tworzeniu projektu. Chętnie doradzamy i podsuwamy ciekawe pomysły. W poszukiwaniu inspiracji zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum Inwestorskiego wraz z domem modelowym w Siemianowicach Śląskich. Zachęcamy do obejrzenia domów referencyjnych i projektów zamieszczonych na stronie internetowej. Nasze domy z drewna stanowią bogatą ofertę, w której każdy coś dla siebie znajdzie.

 

 

 

 

TWÓJ DOM - TWÓJ STYL

Wszystkie domy szkieletowe WOLF HAUS budowane są z prefabrykatów, co jednak nie wyklucza ich wyjątkowego charakteru! Każdy z szerokiej gamy naszych typowych projektów możesz dostosować do własnych wyobrażeń i wymagań. Dodatkowo oferujemy możliwość budowy domów indywidualnych. Nasza współpraca obejmuje dopasowanie domu do działki i jego projektowanie, a także budowę i prace wykończeniowe. WOLF HAUS działa kompleksowo, dzięki czemu wspólnie z TObą mamy pełną kontrolę nad całościowym tworzeniem domu Twoich marzeń.
W świecie, w którym żyjemy obecnie, współczesna architektura wymaga od projektów ponadczasowości - a drewno i budowane z niego domy drewniane stanowią materiał, który z biegiem czasu poprawia swoją jakość - arch. PHILIPP DAVERIO.

 

 

 

 

POMAGAMY REALIZOWAĆ MARZENIA

DOMY Z DREWNA WOLF HAUS to połączenie rzemieślniczego kunsztu i wieloletniego doświadczenia z innowacyjną technologią oraz nowoczesnymi materiałami. To również troska i uwaga, z jaką podchodzimy do naszych Klientów. Każdy ma u nas do dyspozycji osobistego partnera handlowego, który doradzi i pomoże spełnić wszystkie oczekiwania. Wierzymy, że dzięki tak bliskiej współpracy Twoje pomysły już niebawem)nabiorą realnego kształtu!
To fascynujące, że taki materiał potrafi tak długo przetrwać i dostarczyć nam tylu emocji. Zapach drewna, kontakt z jego powierzchnią jest przyjemny i daje wrażenia spotkania z naturą - arch. MICHELLE DE LUCCHI. Domy z drewna Wolf zabiorą Cię na spotkanie z naturą i zagwarantują unikalne emocje!

 

 

DOM WEDLE ŻYCZENIA

Domy do wykończenia lub w stanie deweloperskim? – to Ty decydujesz, które rozwiązanie wybrać, a my zajmujemy się realizacją tego życzenia. Nie bez przyczyny jednym z najważniejszych priorytetów WOLF HAUS jest kompleksowość działań. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz: szeroki wybór produktów renomowanych marek, wykwalifikowane ekipy budowlane i monterskie oraz fachowe doradztwo w każdym zakresie.

 

 

 

Z NAMI BUDOWANIE JEST PROSTE

Powierzając nam budowę swojego domu, możesz być pewny, że Twój projekt jest w rękach profesjonalistów. Tworzymy kompetentny i dobrze zgrany zespół, którego głównym celem jest Twoja satysfakcja. Z pasją, wiedzą i doświadczeniem zajmujemy się nawet tymi zagadnieniami, które mogłyby stanowić kłopot czy utrudnienie – realizacje indywidualne, domy pasywne, obiekty biurowe, przedszkola, gabinety i inne. Mówiąc krótko: stawianie domu z firmą WOLF SYSTEM to sama przyjemność i gwarantowane zadowolenie.
Głównym budulcem, z którego powstają domy szkieletowe jest drewno, które daje wiele możliwości dzięki szybkiej obróbce i zadziwiającej długowieczności.

 

 

DOM ENERGOOSZCZĘDNY

Energooszczędne rozwiązania to największy atut WOLF HAUS. Dzięki ścianom THERMO-WAND, THERMO-MEGA-WAND i ULTRA-THERMO-MEGA-WAND każdy nasz dom wyróżnia się znakomitymi parametrami, dzięki czemu gwarantuje niepowtarzalny komfort mieszkania. Przekonaj się sam, jak oszczędne mogą być domy energooszczędne czy domy pasywne , do których perfekcyjnie dopasowujemy stosowane przez nas technologie.

Więcej informacji o energoooszczędności.

 

 

SUPER SPRAWA!

Decydując się WOLF HAUS wybierasz nieograniczone możliwości. To do Ciebie będzie należeć głos w sprawie przebiegu inwestycji, zakresu współpracy i ostatecznego kształtu domu. Dlaczego jednak nie wybrać pełnego pakietu usług i bez zmartwień czekać na wymarzone cztery kąty? Budowanie nigdy nie było takie proste! Przyjdź do nas i przekonaj się.

Drewno otwiera przed nami nowe perspektywy. Domy drewniane WOLF HAUS to niepowtarzalna możliwości tworzenia własnego domu!

Informacje - Kontakt

Chętnie udzielimy Państwu bliższych informacji na temat naszych domów.

Zapytania