Krótko o WOLF'ie

Firma Wolf System Sp. z o.o. została założona 26 lipca 1990r. Wolf System Sp. z o.o Początkowo siedziba spółki mieściła się w Tychach, ale wkrótce rozpoczęto budowę zakładu w Siemianowicach, gdzie od 1992 roku firma prowadzi swoją działalność produkcyjną.

Dzisiaj firma Wolf System w Polsce zatrudnia około 100 pracowników, których kwalifikacje, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę gwarantują sukces i dynamiczny rozwój spółki. Szeroka paleta oferowanych produktów oraz oddani pracownicy zapewniają firmie konkurencyjność na międzynarodowym rynku.

Co nas wyróżnia? Wolf System to przede wszystkim sprawdzony system budowy typowych oraz projektowanych indywidualnie domów mieszkalnych, wykorzystujący najnowszy stan wiedzy technicznej i uwzględniający różnorodne potrzeby współczesnego klienta. Domy budowane w tej technologii są ekologiczne, trwałe, tanie w eksploatacji, a optymalny stosunek ceny do jakości czyni naszą propozycję jeszcze bardziej atrakcyjną. Wdrażanie nowoczesnych technologii oraz stała kontrola jakości domów - poświadczona wydanymi w wielu krajach certyfikatami - stanowią podstawowe założenia firmy w obszarze domów gotowych.

NIE TYLKO DOMY

Kilka lat temu firma Wolf System, korzystając z wiedzy i doświadczeń Wolf Systembau GmbH z Scharnstein (Austria) oraz Wolf System GmbH z Osternhofen (Niemcy), rozpoczęła budowę zbiorników żelbetowych i silosów dla rolnictwa oraz przemysłu. Podstawą sukcesu firmy Wolf System w tym obszarze są szalunki metalowe produkowane w zakładzie produkcyjnym w Austrii. Dzięki tej technologii budowane są oczyszczalnie ścieków, zbiorniki okrągłe do magazynowania wody opadowej i pitnej, silosy wielkopowierzchniowe (zasobnikowe), silosy wieżowe na wióry i trociny, silosy do materiałów sypkich, zbiorniki na gnojowice oraz dla biogazowni.

Wolf System oferuje również budowę obiektów przemysłowych, budynków rekreacyjno-sportowych, hal magazynowych i produkcyjnych, a także stajni i ujeżdżalni koni, obór dla bydła, chlewni dla świń. Budownictwo przemysłowe i rolnicze to bardzo szybko rozwijająca się gałąź działalności przedsiębiorstwa. Wolf System oferuje w tym zakresie zarówno własne rozwiązania architektoniczne, jak również buduje na podstawie istniejących planów.

 

 

WOLF SYSTEM – WSZYSTKIE NASZE DZIAŁANIA MAJĄ NA CELU ROZWÓJ!

 

Informacje - Kontakt

Chętnie udzielimy Państwu bliższych informacji na temat naszych domów.

Zapytania