WOLF Haus

Europejski koncern budowlany WOLF od 50 lat buduje energooszczędne domy gotowe. Od ponad 25 lat grupa WOLF realizuje strategię rozwoju polskiego oddziału. Aktualnie zatrudnia ponad 100 pracowników w fabryce i biurach w Polsce. Każdego roku produkujemy kilkaset domów prefabrykowanych.

Wszystko z jednej ręki
Realizujemy szerokie spektrum budowy domów od projektu po dom z wykończeniami. Budujemy w oparciu o gotowe projekty nasze lub innych biur projektowych oraz projektujmy dom pod klienta.

30 lat gwarancji
Koncern WOLF System udziela 30 lat gwarancji na technologię budowy domu.  

Oszczędność i funkcjonalność
Specjalizujemy się w produkcji domów prefabrykowanych, energooszczędnych. Nasza technologia zapewnia niski koszt ogrzewania domu przez cały okres eksploatacji.

Lider budowy domów gotowych, prefabrykowanych produkowanych w polskim oddziale WOLF w Siemianowicach Śląskich. Nasze domy spełniają najwyższy standard w zakresie energooszczędności.

Ekologia i zdrowie
Drewno jest najbardziej ekologicznym materiałem budowlanym. Zapewnia ciepło i unikalną atmosferę w domu. Technologia WOLF Haus wykorzystuje wszystkie zalety drewna, a nowoczesna obróbka i impregnacja zapewnia ogniotrwałość i długowieczność.

wolf haus technologia budowa dom2

Zapytaj o koszt budowy Twojego domu

Bezpłatna kalkulacja
Wypełnij formularz, a nasz ekspert wyceni koszt budowy Twojego domu.