Zapytaj o koszt budowy Twojego domu

Bezpłatna kalkulacja
Wypełnij formularz, a nasz ekspert wyceni koszt budowy Twojego domu.

WOLF Haus

Europejski koncern budowlany WOLF od 50 lat buduje energooszczędne domy gotowe. Od ponad 25 lat grupa WOLF realizuje strategię rozwoju polskiego oddziału. Aktualnie zatrudnia ponad 100 pracowników w fabryce i biurach w Polsce. Każdego roku produkujemy kilkaset domów prefabrykowanych.

Wszystko z jednej ręki
Realizujemy szerokie spektrum budowy domów od projektu po dom z wykończeniami. Budujemy w oparciu o gotowe projekty nasze lub innych biur projektowych oraz projektujmy dom pod klienta.

30 lat gwarancji
Koncern WOLF System udziela 30 lat gwarancji na technologię budowy domu.  

Oszczędność i funkcjonalność
Specjalizujemy się w produkcji domów prefabrykowanych, energooszczędnych. Nasza technologia zapewnia niski koszt ogrzewania domu przez cały okres eksploatacji.

Lider budowy domów gotowych, prefabrykowanych produkowanych w polskim oddziale WOLF w Siemianowicach Śląskich. Nasze domy spełniają najwyższy standard w zakresie energooszczędności.

Ekologia i zdrowie
Drewno jest najbardziej ekologicznym materiałem budowlanym. Zapewnia ciepło i unikalną atmosferę w domu. Technologia WOLF Haus wykorzystuje wszystkie zalety drewna, a nowoczesna obróbka i impregnacja zapewnia ogniotrwałość i długowieczność.

wolf haus technologia budowa dom2