Od koncepcji po gotowy dom

Przez długie lata realizacji inwestycji, wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze klienta. Stworzyliśmy dla naszych klientów inny wymiar budowania domu na miarę naszych czasów. Dotychczas klienci sami kreowali swoją inwestycję samemu kupując działkę, przygotowując z pracownią architektoniczną projekt, a potem budując swój dom przy udziale wielu wykonawców. Całość stanowiła skomplikowaną układankę, którą klient układał samodzielnie, nie posiadając często wystarczającej wiedzy dotyczącej budowania oraz będąc narażony na błędy, stres i problemy.

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy system realizowania inwestycji od koncepcji przez projekt budowlany, po zaawansowaną opcję deweloperską.
Wszystko po to, by zagwarantować klientowi profesjonalny profil obsługi, który uchroni go przed wszelkimi niebezpieczeństwami i zagwarantuje mu poprawną realizację na najważniejszych i najbardziej newralgicznych etapach inwestycji. Szczególnie budowanie nowoczesnych i energooszczędnych domów wymaga kompetentnej i kompleksowej obsługi we wszystkich zakresach budowy domu oraz jego obsługi.

Budowanie może być proste i przyjemne! Przekonaj się o tym!

W zależności od możliwości i życzeń oferujemy następujące zakresy realizacji:

  • OPCJA DEWELOPERSKA
  • OPCJA DEWELOPERSKA PLUS+