Od koncepcji po gotowy dom

Przez długie lata realizacji inwestycji, wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze klienta. Stworzyliśmy dla naszych klientów inny wymiar budowania domu na miarę naszych czasów. Dotychczas klienci sami kreowali swoją inwestycję samemu kupując działkę, przygotowując z pracownią architektoniczną projekt a potem budując swój dom przy udziale wielu wykonawców. Całość stanowiła skomplikowaną układankę, którą klient układał sam nie znając się często na budowaniu i będąc narażony na błędy,
stres i problemy.

Specjalnie stworzyliśmy dla naszych klientów system realizowania inwestycji od koncepcji przez projekt budowlany po zaawansowaną opcję deweloperską.
Wszystko po to by zagwarantować klientowi profesjonalny profil obsługi który uchroni go przed wszelkimi niebezpieczeństwami i zagwarantuje mu poprawną realizację na najważniejszych i najbardziej newralgicznych etapach inwestycji. Szczególnie budowanie nowoczesnych i energooszczędnych domów wymaga kompetentnej i kompleksowej obsługi we wszystkich zakresach budowy domu oraz jego obsługi.

Budowanie może być proste i przyjemne! Przekonaj się o tym!

W zależności od możliwości i życzeń oferujemy następujące zakresy realizacji:

  • OPCJA DEWELOPERSKA
  • OPCJA DEWELOPERSKA PLUS+